Ładowacz Czołowy SONAROL 100/100L

Zainteresowany zakupem? Napisz do nas!

Wyślij zapytanie

 • Zobacz podobne produkty
 • Opis

  Ładowacz czołowy przeznaczony jest do załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki materiałów sypkich, palet oraz prac transportowych w gospodarstwie rolnym.
  Ramiona wykonane są metodą podwójnego “C”, z grubościenną belką poprzeczną i dodatkowymi wzmocnieniami, które zapewniają dodatkową „sztywność”.
  Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja wsporcza zapewnia optymalne położenie środka ciężkości w ładowaczu czołowym co zwiększa komfort pracy oraz zmniejsza obciążenie przedniej osi ciągnika.
  Optymalne kąty nabierania i wysypu, precyzyjne poziomowanie, łatwe i szybkie podłączenie przewodów hydraulicznych oraz samoryglująca się ramka mocowania osprzętu zapewniają szybkość i sprawność pracy.
  Elektrycznie załączany (przyciskiem umieszczonym w Joysticku) amortyzator antywstrząsowy niweluje drgania co podwyższa komfort użytkowania i wydłuża „żywotność” ładowacza.
  Sterowanie ładowaczem odbywa się za pomocą elektrohydraulicznego zespołu sterującego (rozdzielacza hydraulicznego - Joystick-a) z wykorzystaniem linek Bowdena – dających wyższy komfort pracy oraz umożliwiających sterowanie trzema sekcjami hydraulicznymi (opcjonalnie czterema sekcjami). Nie dotyczy to modelu ŁC SNR 100L.

 • Specyfikacja techniczna

  Udźwig nominalny na osi obrotu 800kg
  Siłowniki 63/50mm
  Wysokość podnoszenia 3100mm
  Wysokość załadunku 2800mm
  Masa Ładowacza 330kg
  Mocowanie osprzętu EURO
  Joystick w standardzie

 • Wyposażenie opcjonalne

  -Szybkozłącze hydrauliczne rozdzielacza płaskiego
  -Kolor niestandardowy

Zapytaj o Ładowacz Czołowy SONAROL 100/100L ()

Kontakt z nami

Kielce

ul. Ściegiennego 266
25-116 Kielce
Tel. 41/361 50 31

Zobacz na mapie

Sławno

Kozenin 53B, koło Opoczna
26-332 Sławno
Tel. 44/610 22 22
Infolinia: 696 090 400

Zobacz na mapie
Masz pytania? Napisz do nas!
Translate »