Pługi Talerzowe LEPUS BOMET

Zainteresowany zakupem? Napisz do nas!

Wyślij zapytanie

 • Zobacz podobne produkty
 • Opis

  Pługi talerzowe Lepus mają budowę modułową tzn. posiadają te same elementy budowy. Jedynie różnią się ilością korpusów - talerzy oraz wielkością ramy.

  Dostępne w naszej ofercie pługi zawieszane obejmują pługi 2-, 3-, i 4-talerzowe przy szerokości pracy odpowiednio 0,6 m, 0,9 m i 1,2 m. Przeznaczone są do orki na glebach lekkich, średnich i ciężkich. Bardzo dobrze radzą sobie na glebach zakamienionych, łąkach i nieużytkach do głębokości 25 cm.

  Konstrukcja pługa sprawdza się szczególnie dobrze w uprawie gleb pokrytych dużą ilością resztek roślinnych oraz gleb zwięzłych i silnie próchniczych, które zwykle zalepiają pługi lemieszowe.

  Maszyna wyposażona jest w trzypunktowy układ zawieszenia kat. II połączony ruchomo z ramą pługa. Taka konstrukcja pozwala na płynną regulację pierwszej skiby.

  Do ramy głównej pługa przykręcone są słupice, na których montowane są korpusy robocze - talerze o średnicy 660 mm ze stali borowej.

  Dla poprawy jakości orki i prawidłowej pracy w różnych warunkach glebowych słupice posiadają skokową regulację zmiany kąta natarcia talerzy.

  Ponadto dla dostosowania się do różnych warunków glebowych każdy talerz wyposażony jest w regulację płynną kąta pochylenia poprzez śrubę mimośrodową.

  Dodatkowo wyposażona jest w koło podporowe o średnicy 480 mm i szerokości 165 mm ustalające głębokość pracy w zakresie do 25 cm. Sprężyste koło oporowe montowane na ostatnim korpusie ma za zadanie zrównoważenie sił bocznych działających na korpusy talerzowe.

Zapytaj o Pługi Talerzowe LEPUS BOMET ()

Kontakt z nami

Kielce

ul. Ściegiennego 266
25-116 Kielce
Tel. 41/361 50 31

Zobacz na mapie

Sławno

Kozenin 53B, koło Opoczna
26-332 Sławno
Tel. 44/610 22 22
Infolinia: 696 090 400

Zobacz na mapie
Masz pytania? Napisz do nas!
Translate »